login Giriş / Üyelik

Fal üyeliği tamamen ücretsizdir ve kişisel bilgileriniz, Kullanıcı ve Gizlilik sözleşmeleri ile %100 güvenlik altındadır.

Giriş Yap
Üye Ol
Üyelik Sözleşmesi ve Kullanım Koşulları'nı okudum, onaylıyorum
facebook login facebook ile bağlan 20 puan kazan!
Şifremi Unuttum
Evet, fallarınıza gerçek falcılar tarafından bakılmaktadır.
Fal puan site içerisinde kullanılan para birimidir. Fal baktırdığınızda, alışveriş yaptığınızda ve çeşitli kampanyalarımızla ücretsiz fal puan kazanabilirsiniz. 10 Fal Puan 1 TL olarak kullanılmaktadır.
Ödeme sistemi doğrudan banka ve telefon operatörleri üzerinden gerçekleştirmektedir, bu sebeple bir sorun çıkması oldukça nadir bir durumdur. Eğer ödemede bir sorun ile karşılaşırsanız, iletisim@falkutusuapp.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Falınıza gerçek falcılar tarafından bakıldığı için bazı durumlarda ( Falcının hastalanması, seyahat etmesi vb. ) falınıza geç bakılabilir veya bakılamayabilir. Bu durumda iletisim@falkutusuapp.com adresi ile iletişime geçmeniz halinde ücretiniz fal puan olarak iade edilir.
Hayır, baktırdığınız falları yalnızca sizin falcınız görebilir.
Falcıların puanları, daha önce fal baktıran kişilerin verdiği değerlendirme puanlarıdır. Bu puanlar fal baktıranlar tarafından verilmektedir. 1 yıldız: Kötü 2 yıldız: İdare eder 3 yıldız: Orta 4 yıldız: İyi 5 yıldız: Harika Falcı profilindeki yorumlar ise daha önce o falcıya fal baktıran kişilerin, falcı hakkında yaptığı yorumlardır. Bu sayede falcıyı daha iyi tanıyabilirsiniz.
Site ile ilgili her türlü hata ve sorunu iletisim@falkutusuapp.com adresine iletebilirsiniz.
Fallarınıza gerçek falcılar tarafından bakıldığı için falcıların yorumları sizin beklentilerinizi karşılamayabilir. Eğer falınız hakkında bir memnuniyetsizliğiniz var ise lütfen bizimle iletisim@falkutusuapp.com adresinden iletişime geçin. Sizin memnuniyetiniz için gerekli hassasiyeti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.
Önceden baktırdığınız fallarınıza, siteye giriş yaptıktan sonra Hesabım (https://falkutusuapp.com/hesabim) bölümünde bulunan "Fal Geçmişim" sekmesinden ulaşabilirsiniz.
Site ile ilgili her türlü hata ve sorunu iletisim@falkutusuapp.com adresine iletebilirsiniz.
Ödeme sistemimiz kolay ve güvenlidir. 4 farklı şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

*1. Mobil Ödeme;
Bu sistem ödemeyi telefon faturanıza yansıtarak ödemeyi gerçekleştirmenize yarar. Ödeme esnasında telefon numaranızı girip gelen mesajı kabul ederek gerçekleştirebilirsiniz.

*2. Kredi Kartı;
Kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemeyi tamamlayabilirsiniz.

*3. Paypal
Paypal hesabınız sanal bir kredi kartıdır, eğer kredi kartınızı her hangi bir sebepten dolayı paylaşmak istemiyorsanız, dünyaca ünlü online wallet firması olan Paypal'a bir kereliğine mahsus kredi kartınızı girerek paypal üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

*4. Fal Puan; Kazandıgınız fal puanlarınızı kullanabilirsiniz.
Gönderdiğiniz fal, falcıların "Ortalama Bakma" süresine o anda "Çevrimiçi, Meşgul, Uzakta" olmasına göre değişiklik gösterir.
Ancak gün içerisinde gönderdiğiniz fallar, falcılarımız tarafından en geç "2 saat" içerisinde yorumlanıp size gönderilir.
Sesli yorum, falcınızın sesli olarak mikrofon üzerinden ses kaydı yaparak falınızı size kendi sesi ile yorumlamasıdır. Bu sayede falcınızın sesini duyarak daha iyi bir etki yakalayabilmeniz mümkün olmaktadır. Eğer sesli yorumunuzda bir sorun yaşarsanız iletisim@falkutusuapp.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.
Falcı olmak için iletisim@falkutusuapp.com adresine kendinizi tanıtan bir özgeçmiş ve tecrübelerinizi yazarak başvurabilirsiniz.